Preskočiť na obsah
Anikó Fűri

Ostatné služby

Anikó Fűri

Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Obec
Nové Zámky
Od roku
2015
IČO
48 018 031

Anikó Fűri

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
940 02 Nové Zámky
Na trhu od
15. januára 2015
IČO
48 018 031
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Podnikanie v číslach

11
rokov na trhu
2015
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Anikó Fűri

Anikó Fűri – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nové Zámky. Podniká od 15. januára 2015.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad manikúra.

Základné údaje

Obchodné meno
Anikó Fűri
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
48 018 031
Dátum vzniku
15. januára 2015
Miesto podnikania
940 02 Nové Zámky
Živnostenský register
Okresný úrad Nové Zámky, vložka č. 440-33607
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 96.22)
Skrášľovacie a iné kozmetické služby

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Anikó Fűri zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Manikúra

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Anikó Fűri?

Miesto podnikania je v obci 940 02 Nové Zámky.

Čím sa Anikó Fűri zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Skrášľovacie a iné kozmetické služby“ (96.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: manikúra.

Aké je IČO – Anikó Fűri?

IČO je 48 018 031.

Odkedy podniká Anikó Fűri?

Podnikanie začalo 15. januára 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Anikó Fűri podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese aniko-furi.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.